מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

Microsoft Dynamics: פתרון ERP ייעודי לתעשיית הייצור התהליכי והייצור הבדיד

מערכות ה-ERP המסורתיות אינן מעניקות תמיכה מתאימה למגוון התהליכים בתעשיית הייצור התהליכי, הכוללים ערבוב, טחינה, מילוי, ואריזה הייחודיים לתחום, כמו גם שלל נוסחאות ייחודיות. עקיבות המוצרים, אופני האריזה השונים ורישום גיליונות נתוני הבטיחות והחומרים מצריכים אף הם טיפול ייעודי.

לחילופין תעשיית הייצור הבדיד הכוללת אלמנטים ייחודיים ובהם: קונפיגורטור, ניהול מענה על מכרזים, ניהול פריט, סיווג פריטים על פי מפתחות, תיקי בקרת איכות, ניהול ריצפת ייצור, ניהול ספקים חיצוניים וקבלני משנה, ותכנון ייצור (MRP) מרובה אתרים – מחייבים אף הם התייחסות עומק ושילוב בתוך פתרון ייעודי.

Prodware adjust Manufacturing Industry

Prodware adjust Process Industry הוא פתרון המבוסס על מערכת Microsoft Dynamics ERP, פלטפורמת תוכנה מהמתקדמות בעולם עבור עסקים בינוניים וגדולים. הפתרון שלנו מאפשר לך שליטה מלאה על כלל תהליכי הייצור, מעקב ושמירה על רווחיות ברמת פריט, מוצר או קו מוצרים, אופטימיזציה של תהליכי הייצור, וניהול אופרטיבי משלב התכנון ועד לשלב ניהול שרשרת האספקה וההפצה.

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.