מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

יתרונות ביישום מערכת CRM?

מערכות CRM (ניהול קשרי לקוחות) מנהלות בבסיסן תהליכי מכירות, שיווק ושירות עבור ארגונים. ארגונים מתוחכמים יודעים לעשות שימוש במערכות CRM בכדי לבנות ולהשיג יתרונות תחרותיים משמעותיים על פני המתחרים שלהם!

יישום של מערכת CRM מאפשר לך למקם את הלקוחות במרכז העשייה העסקית והאסטרטגיה הארגונית!

מערכת CRM עוזרת לעסקים להבין טוב יותר את הלקוחות שלהם כך שהם מסוגלים לצפות ולהבין את הצרכים שלהם ולעצב הצעות שמתאימות לצרכים אלו.

מסך הניהול במערכת Dynamics CRM

יישום על בסיס מודל 'תמונת לקוח 360 מעלות' מאפשר ליחידות השונות בתוך הארגון לשתף, לחלוק ידע על הלקוח ולמקסם מכירות, שיווק ואפקטיביות בשירות.

שיווק

צוותי השיווק יכולים לתכנן קמפיינים רב ערוציים המשלבים פעילות שיווקית בעולמות תוכן שונים (מדיה חברתית, Google, דיוור ישיר, מדיה מסורתית כגון עיתונות ועוד) לשלב, לפרוס ולעקוב אחר תוכניות שיווק ממוקדות ובכך לשלוט על ה ROI (החזר על ההשקעה) של הקמפיין.

שילוב עם הרחבה ייעודית לאוטומציה של תהליכי שיווק - Microsoft Dynamics Marketing - מאפשרת לצוותי השיווק לנהל את תקציבי השיווק, לנטר את המדיה החברתית, ולהגדיל באופן משמעותי את כמות ואיכות הלידים המועברים לצוותי מכירות.

מסך הניהול במערכת Dynamics CRM

מכירות

ארגון המכירות משיג שליטה מלאה ב Pipeline, ניהול תהליך קוואליפיקציה של ליד, הקצאת ליד, הגדרת תהליכי מכירות, בניית ספריית מסמכי מכירות, שילוב והיזון חוזר של מידע עם אנשי השיווק, במטרה להקצות ככל הניתן את משאבי השיווק לשווקי יעד ולמוצרים בהם קיים מחסור ב Pipeline, ובמקביל לחלוק מידע עם צוות התמיכה לאחר ביצוע המכירה בין אם במשרד או בשטח.

תמיכה ושירות

מודול השירות והתמיכה מאפשר לארגון להגדיר ולשפר לאין שיעור את רמות השירות ונאמנות הלקוחות, זאת תוך שימוש בישויות כגון 'תיק לקוח', 'אירוע', 'חוזה', 'תזמון משאבים', 'זרימות עבודה ותהליכים' ועוד. ניהול השירות מתבצע עד לרמת טכנאי השטח עם יכולת מובנית לקבלת דיווחים, קריאות שטח, תזמון טכנאי שטח, ניהול מלאי וצריכה ועוד.

ניהול מערכי שירות ותמיכה במערכת Dynamics CRM

למערכת Dynamics CRM יש יתרונות מובנים ומגוונים רבים עבור הארגון שלך:

למידע נוסף על יכולות CRM, היכנס: www.dynamics-crm.co.il

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.