מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

Microsoft Dynamics AX

מערכת Microsoft Dynamics AX היא תוכנת ERP המותאמת לחברות בינוניות וגדולות.

Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics AX היא תוכנת הדגל של מיקרוסופט למגזר האנטרפרייז, ולארגונים הפרוסים בפריסה בינלאומית. Dynamic AX עוצבה על ידי מיקרוסופט במטרה לאפשר לארגונים בינוניים וגדולים לנהל מערכי ייצור, מכירות ולוגיסטיקה מורכבים ובהיקפים גדולים בין אתרים ומדינות שונות. אחד מיתרונותיה הגדולים של התוכנה הוא השקיפות המלאה שהיא מאפשרת לאורך ולרוחב הארגון.

Dynamics AX מציגה את עיקרון ה 'Better Together' שבבסיסו תפיסת האינטגרציה המושלמת בין מערכת Dynamics AX לכלים ולתשתיות מיקרוסופט כגון Office ו Office365, שרת SQL, שרת Exchange.

Dynamics AX מעניק לעסקים את הכלים הנדרשים לצמיחה גלובלית משמעותית. המערכת מאפשרת לחברות להפעיל את ה-best practices שלהם ברחבי העולם, ולקבל תובנות חשובות בנוגע לשרשרת האספקה הגלובלית. עם Microsoft Dynamics AX, ארגונים חווים שיפור מיידי ומתמשך ביעילות התפעולית שלהם, מה שבאופן טבעי מאיץ את צמיחתן. יכולות ניהול הנתונים של המערכת תומכות באופן מיטבי במערכים גלובליים רחבי היקף.

בימים אלו מושקת גרסת Dynamics AX בארכיטקטורת Online מלאה

 

 

מסחר והפצה

 

רכב

 

יצרני חשמל ואנרגיה פרטיים

 

ניהול נדל"ן מניב

 

ייזום נדל"ן

 

ייצור

פורטל המשתמש RoleTailored

ממשק המשתמש המשופר RoleTailored מתחבר לפורטל של Microsoft Dynamics AX, וכולל מספר עשרות פורטלים המותאמים (Pre-defined) לצרכים הספציפיים של בעלי תפקידים בארגון. ממשק המערכת מסייע לשפר ביצועים ומעניק תבונה עסקית באמצעות חוויית משתמש חיובית וחיבור לתהליכים עסקיים.

יכולות המותאמות לתעשייה

Microsoft Dynamics AX מותאמת במיוחד עבור ארגונים בתעשיות הייצור, השירותים וההפצה, ומכילה יכולות ייחודיות המותאמות לתעשיות שונות.

יכולות ליבה

Microsoft Dynamics AX מעלה את הרף בכל הקשור ליכולות ERP עוצמתיות ותמיכה תפעולית בתחומים פונקציונליים מגוונים. המערכת מכילה יכולות חדשות כגון ניהול קשרי ספקים, ניהול תיקים וה-Audit Workbench, כמו גם שיפורים שונים בתחום הפיננסי, השיווק, המכירות, הרכש, ניהול משאבי אנוש, ניהול שרשרת אספקה, ניהול מלאי, בקרות פנימיות ועוד.

בינה עסקית ודוחות

המערכת כוללת יותר מ-800 דוחות המבוססים על Microsoft SQL Server® Reporting Services, בנוסף ל-11 קוביות נתונים של SQL Server Analytics Server ושלל שדרוגים מבניים.

מבנה המערכת

השיפורים המבניים של Microsoft Dynamics AX מעצימים את יעילותה של תשתית ה-IT בארגון. השדרוגים כוללים עורך גרפי לתהליכי עבודה ושירותים מבוססי-ענן, כמו גם שיפורים בממשקי האינטגרציה ומושגי תכנות חדשים שחוסכים עבודה למתכנתים. יתרונותיה הרבים של המערכת משתקפים היטב גם באינטרנט, באמצעות פורטל ארגוני משופר.

יכולות ניוד ואחסון

הגרסה האחרונה של Microsoft Dynamics AX מכילה יכולות ניוד ואחסון עסקיים, מה שמאפשר צמצום משמעות של עלויות לוגיסטיות.

 • יכולות מותאמות לתעשיות ספציפיות: ייצור, קמעונאות, הפצה, שירות
 • ניהול פיננסי
 • ניהול משאבי אנוש
 • ייצור
 • ניהול שרשרת אספקה
 • רכש ומיקור
 • קמעונאות
 • ניהול פרויקטים וחשבונאות
 • שיווק ומכירות (CRM)
 • ניהול שירות
 • בינה עסקית ודיווחים

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.