מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

Prodware Adjust Automotive

פתרון ERP לשוק הרכב

פתרון מלא לתחום הרכב המיועד עבור יבואנים, מפיצים, מוסכים, מרכזי שירות וחברות ליסינג, הפתרון מבוסס על מערכת Microsoft Dynamics NAV המציגה אינטגרציה מלאה למערכות מיקרוסופט ובהן Office, SharePoint, תשתיות Azure ו-Exchange.

Prodware Adjust Automotive הוא פתרון שלם, מלא ומקיף המתייחס לכלל הפעילויות בעולם היבוא, המכירה, השירות, ההפצה והשכרת הרכבים. המערכת עושה שימוש בסט הנרחב של מודולי הבסיס הבסיסיים של Microsoft Dynamics NAV כמו גם בתכונות ובפונקציונליות נרחבת שתוכננה במיוחד כדי לתמוך בעסקים ובארגונים בעולם הרכב.

Prodware Adjust Automotive היא מערכת גמישה המפשטת במידה ניכרת את שגרות העבודה היומיומיות בכל ממדי הפעילות השוטפת עבור יבואנים וספקים של כל סוגי כלי הרכב המנועיים ובמקביל כוללת יכולות אנליטיות מתקדמות ביותר הממקסמות את יכולות קבלת ההחלטות והאופטימיזציה של ניהול קבלת החלטות מושכלת עבור ההנהלה הבכירה.

המערכת מותקנת כיום בחלק גדול ממותגי הרכב הגדולים והמובילים בעולם ובהם מאזדה, יונדאי, מיצובישי, פורד, וולוו, פיאט, סקודה, קיה, ניסאן, פולקסווגן ואחרים.

  • Database מרכזי המשלב את כלל המודולים המרכזיים של המערכת (יבואנים, סוכנויות, ליסינג) המאפשר ראיית של 360 מעלות של כל הפעילויות חוצות הארגון משלב הייבוא דרך הלוגיסטיקה ועד המסירה לקוח הקצה והשרות.
  • תמיכה בריבוי מותגים.
  • מערכת גלובאלית התומכת בריבוי שפות, מטבעות.
  • ניתוח עלויות ומחירים עבור כל רכב - המערכת מאפשרת אנליזה וניתוח מידע עסקי במימדים שונים תוך חיתוך המידע מתוך מודלי היבוא, הסוכנויות או הליסינג.
  • אינטגרציה מושלמת ל Microsoft Office.
  • ניהול מחזור חיי הרכב - המערכת כוללת כרטיסי רכב ייעודיים השומרים וזוכרים את כלל הפעולות אשר נעשו על הרכב הספציפי וניהול היסטוריית הרכב לאורך כל שרשרת האספקה - החל משלב הרכישה, העמסות העלויות כתוצאה ממיסים/ שינוע/ביטוח , ודרך תהליך המכירה, מעקב אחר טיפולים, שירות וכו‘.
  • חיפוש מתקדם - מנוע חיפוש מתקדם עבור רכבים וכל מידע רלוונטי נוסף במערכת
  • BI ומידע עסקי - המערכת מאפשרת ניתוחי מידע מבוססי קוביות OLAP ויכולות נוספות מבוססות

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.