מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

Professional Services Automation - PSA - ניהול פרויקטים מתקדם עם Dynamics CRM

פתרון ניהול פרוייקטים יעיל, גמיש ופשוט להטמעה!

Professional Services Automation

פתרון ה PSA (Professional services Automation) המבוסס על מערכת Dynamics CRM מבית מיקרוסופט מאפשר יכולת ניהול פרוייקטים מקצה לקצה. החל משלב תכנון הפרויקט בשלב המכירה, דרך יצירת והזנת נתוני החוזה העסקי בתוך המערכת, ניהול הפרויקט ועד לצפייה בדוחות והפקת לקחים על מנת לנהל את הפרויקטים הבאים בצורה טובה יותר.

פרויקט המערכת מאפשר לנהל את כל המידע על הפרויקט במקום אחד מרכזי. סיווג על פי נושאים, יחידות רווח והפסד, לוחות זמנים, תכנון שלבים, משאבים, קבצים ועוד.
ניהול חוזים ניהול ההסכמים העסקיים מול הלקוח - הגדרת מאפייני הפרויקט ובהם: סוג הפרויקט (מבוסס זמני עבודה, FIX), תעריפים פר תפקיד, תעריפים בשעות מיוחדות, שירותים שהלקוח רכש.
פורטל דיווח שעות לעובדים הפתרון מאפשר דיווח את שעות העבודה לעובד. כך לדוגמא יכול העובד לדווח שעות בכל הפרויקטים עליהם אושר לו לדווח שעות, לבצע שינויים וכאשר סיים לדווח לסגור את החודש לדיווחים ולהתחיל את תהליכי אישורי דיווחי השעות במערכת. בנוסף, מאפשרת המערכת דיווח הוצאות באמצאות פורטל שירות עצמי.
מעקב אחר התקדמות פרוייקטים מכיוון שפתרון ה- PSA מנהל את כל נתוני הפרויקט – שעות עבודה בפועל, זמן עבודה משוער לסיום הפרויקט, אחוז עמידה ביעד ועוד - מנהלי פרויקטים מסוגלים לקבל בכל זמן נתון סקירה מעודכנת של סטטוס הפרויקט ולנקוט בצעדים שיבטיחו את הצלחתו או ימנעו את כישלונו מבעוד מועד.
תכנון משאבים פתרון ה PSA מאפשר להגדיר לכל עובד משימות. מנהל הפרויקט העבד למול מסך עבודה ייעודי המאפשר שיבוץ אופטימלי של משאבים כולל חיפוש משאב על בסיס כישורים ספציפיים ולצפות בזמינויות משאבים על בסיס ציר הזמן. המנהל יכול לבחור את המשאב הרצוי ולשבץ אותו לפרויקט מבוקש לטווח זמנים על פי שיטות שיבוץ שונות.
  • ניהול פרוייקטים
  • תבניות פרוייקטים ליצירה מהירה של פרוייקטים
  • ניהול חוזים
  • ניהול משימות פרויקט
  • תכנון משאבים
  • ניהול שלב/ ניהול מדורג
  • ניהול פרויקט ומשאבים בשלב תהליך המכירה.
  • ניהול דוחות
  • פורטל עובדים לדיווח שעות והוצאות

אשף תכנון משאבים ב- PSA    מסך יצירת חשבונית במערכת PSA תצוגת גאנט במערכת PSA

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.