מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

מערכת CRM לניהול משאבי אנוש

פתרון Hire to Retire מלא, גמיש ופשוט להטמעה המבוסס על מערכת Dynamics CRM

מערכת CRM לניהול משאבי אנוש

פתרון ניהול מחלקות כח אדם שלנו, המבוסס על מערכת Dynamics CRM מבית מיקרוסופט, מציג פתרון מלא למחלקות משאבי אנוש – החל בשלב הגיוס, דרך תהליך קליטת העובד בארגון, ניהול תיק העובד ועד לעזיבת העובד את הארגון.

הפתרון מאפשר לנהל משרות ותקנים ועל בסיסם לייצר משרות פנויות. מנגד, מאפשר הפתרון יצירת מאגר מועמדים ותיעוד תהליכי הגיוס מולם.

הפתרון כולל תיק עובד עשיר הכולל פרטי עובד, פרטי העסקה, תיעוד יכולות, מידע תעסוקתי, שליטה בשפות ורכיבי ניהול העובד בארגון כמו: חוזים, הדרכות, שיחות הערכה, הצטיינויות ועוד.

נהל את מאגר המועמדים שלך מועמדים יכולים להיווצר במערכת ממקורות שונים: אתרים, מיילים ועוד. עבור כל מועמד ניתן לתעד פרטים רבים כמו היסטוריה תעסוקתית, יכולות (skills), שליטה בשפות, לימודים, קורות חיים ועוד. מועמדים יכולים לעבור תהליך של תיוג (tagging) על מנת להתאים אותו ביתר קלות למשרות עתידיות.
אתר את המועמדים הרלוונטיים ביותר המערכת כוללת שורה של כלי חיפוש מועמדים ובהם אפשרות לחיפוש בקורות חיים, יכולות וסיווגים ולשלוף מתוך מאגר המועמדים את המועמדים הטובים ביותר למשרה. לאחר תהליך האיתור יתבצע תהליך של סינון והמועמדים הרלוונטיים ימשיכו לתהליך גיוס
נהל את תהליך הגיוס ביעילות רבה יותר עבור כל מועמד מאפשרת המערכת תיעוד מלא של תהליך הגיוס. שיחות טלפון ופגישות שבוצעו מולו או עתידות להתבצע. סטטוס תהליך הגיוס. תאריך הפעולה הבאה. במידה והמועמד נמצא לא מתאים – תיעוד סיבת הדחייה ובמידה ונמצא מתאים תיעוד תאריך התחלה. תהליכי האוטומציה בפתרון מאפשרים ליעל את זמני תהליכי הגיוס ובכך לחסוך עלויות רבות.
תהליך קליטה עבור כל עובד חדש ניתן לייצר תהליך קליטה (Onboarding) המרכז את כלל המשימות שיש לבצע על מנת לקלוט את העובד בארגון בצורה חלקה (פתיחת יוזר במערכת, חתימה על חוזה, יצירת העובד במערכת השכר ועוד) המערכת מאפשרת הגדרה של תהליכי קליטה שונים בין פרופילים שונים של עובדים ומשרות.
ניהול מחזור חיי העובד בארגון תיק העובד עשיר המכיל מידע רב: החל בפרטים כלליים של העובד (פרטי התקשרות, כתובת, פרטי איש קשר ועוד) דרך פרטי העסקה (תאריך התחלה, משרה, אחוז משרה, סטטוס העסקה) ועד תרשים המציג את מיקום העובד בהיררכיה הארגונית. המערכת מאפשרת תיעוד כל אירוע בחיי העובד בארגון כמו שיחות הערכה, יעדים לעובד (KPI's) ועמידה בהם, הצטיינויות, שמירה ותיעוד העבודה במחלקות ותפקידים שונים בארגון, פרטי חוזה, הדרכות, חופשות ועוד.
ניהול הדרכות מודול ההדרכות מאפשר לנהל את הפן התפעולי של ההדרכות בארגון. איזה הדרכות מוצעות כרגע לעובדים (או לחילופין מוצעות בעתיד), מי המדריך, תאריכים, כמות מפגשים. המודול מאפשר לתעד הרשמה להדרכה , אישור רישום / דחייה, השתתפות במפגשים וכן תיעוד השלמת הדרכה או הכשרה וציונים.
 • ניהול מועמדים
 • ניהול בקשות למשרה
 • ניהול קבצי CV
 • ניהול משרות פנויות
 • מנוע חיפוש
 • ניהול תיק עובד
 • תהליך קליטה
 • ניהול הדרכות
 • דוחות ולוחות מחוונים
 • ניהול כל הקבצים המצורפים
 • חיפוש מועמד לפי מילות מפתח מסוימות

תיק עובד במערכת HR   מסך סינון מועמדים במערכת HR   תרשים ארגוני במערכת HR

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.