מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

מה זה בעצם ERP?

מערכות ERP (תכנון משאבים בארגון - Enterprise Resource Planning), מאפשרות לעסקים לנהל את כל תהליכי התפעול באמצעות אינטגרציה בין מספר פונקציות ניהול – ניהול הזמנות, משאבי אנוש ומשכורות, ניהול מלאי, מכירות ושיווק, חשבונאות ומסחר אלקטרוני – אל תוך מערכת אחת. התוכנה משמשת כ"עמוד השדרה" של החברה, ומסייעת בניהול כל היבט וכל מחלקה, תוך שיפור הפרודוקטיביות העסקית כולה.

קו מוצרי Microsoft Dynamics כולל את מערכות ה ERP של חברת מיקרוסופט העולמית וכולל בין השאר את מערכת Dynamics NAV , מערכת ERP המותאמת לארגוני SMB (ארגונים קטנים ובינוניים) ואת מערכת Dynamics AX, תוכנת ERP מתקדמת המותאמת לארגונים גדולים ובינלאומיים (Enterprise).

Prodware ישראל – מובילה את תחום ה-Microsoft Dynamics

כשותפת Microsoft Dynamics הגדולה באירופה ובישראל, וכמפיצה הרשמית והיחידה של מערכות Dynamics ERP בשוק הישראלי, לחברת Prodware הניסיון והידע המאפשרים לה לסייע לחברות למצוא את פתרון ה-ERP הנכון עבורן. בנוסף, לקוחותינו נהנים מיכולתנו להתאים ולשנות את הפתרונות הנבחרים, בהתאמה לצרכים שמשתנים לאורך זמן. מעוניין ליישם מערכת ERP בארגון שלך? צור עימנו קשר ונשמח להיפגש ולספר לך על הניסיון שלנו ביישום מערכות מיקרוסופט בקרב עשרות לקוחות מרוצים.

AX

NAV

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.