מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

Prodware ישראל – מפיצה רשמית ובלעדית של קו הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט

במסגרת זו אנו אחראים בין השאר על גיור המערכת, הפצת רשיונות התוכנה בישראל, ניהול משווקים ושותפים, תמיכה ותחזוקה. פעילות ההפצה של רישוי מערכות Dynamics מבוצעת בשיתוף פעולה מלא ובליווי של מיקרוסופט ישראל.

הגרסה העברית של Dynamics AX אשר שוחררה לשוק בנובמבר 2009, והגרסה העברית של מערכת Dynamics NAV ששוחררה לשוק במחצית 2010 עברו התאמות מלאות לשפה העברית ולדרישות הלקוחות ותקנות המס בישראל.

התאמת המערכת לישראל כוללת ממשק משתמש מימין לשמאל, תפריטים, כותרות וממשקים בעברית, שפה מותאמת ישות (עובד, לקוח, ספק), תיעוד מלא, מענה לדרישות ניהול ספרים ו"אביזרי נוחות" נוספים המקובלים בישראל בתחום ה – ERP.

הלוקאליזציות הפיננסיות שאותן אנחנו מפתחים רשומות כחוק במאגר רישום תוכנות לניהול מערכת הנהלת חשבונות ממוחשבת באתר רשות המיסים. אנחנו דואגים לחדש את תוקף הרישום על פי דרישות החוק. ניתן לבצע חיפוש על בסיס שם בית תוכנה – נא הזינו את השם 'פרודוור' ותקבלו את רשימת כל האישורים ללוקליזציות שלנו על פי מספרי גרסאות.

למידע נוסף ולקבלת חוברות המפרטות את תכולות הלוקליזציות הפיננסיות למערכת Dynamics AX ו Dynamics NAV נא מלאו את פרטי טופס 'צור קשר' בתחתית עמוד זה.

תמיכה טכנית

Prodware ישראל מספקת מערך תמיכה בעברית המהווה קו ראשון לתמיכה בתחום. לפיכך, בכל פעם שנפתחת קריאת תמיכה או שירות על ידי לקוח במערכות מיקרוסופט, הקריאה מועברת לטיפול ראשוני על ידי מהנדסי התמיכה במרכז התמיכה שלנו. למידע נוסף על אפשרויות התמיכה השונות שאנחנו מציעים ללקוחותינו לחצו כאן

למד עוד על קו הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט

Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics NAV

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.