מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

שירותי אינטגרציה ו-IT לעסקים וחברות

יש פרויקטים טובים, ויש פרויקטים טובים שמתבצעים במהירות, ביעילות ובאופן אפקטיבי. אנחנו מעדיפים את האופציה השנייה!

כאינטגרטורית וכמיישמת מובילה של מערכות מורכבות בעולם ובישראל, צוותי ההדרכה, הייעוץ והפיתוח שלנו מסייעים ללקוחות עסקיים להשיג תוצאות מצוינות, מהירות ובעיקר אפקטיביות.
השירותים המקצועיים שלנו מושתתים על ערכים של מצוינות. אנשי המקצוע המיומנים שלנו מעניקים קשת רחבה של פתרונות פונקציונליים, טכנולוגיים ותשתיתיים.

Prodware מספקת את השירותים הבאים:

ייעוץ

ניתוח ביקורתי של תהליכים עסקיים ומיקסום היכולות של מערכות ה-IT בארגון, תוך חידוד האלמנטים המהווים בסיס ליתרון התחרותי שלך. היועצים שלנו מוצאים ומעצימים את פתרון הניהול הטוב ביותר עבור העסק שלך, תוך התחשבות בסביבה התחרותית שלך, עמידה בתקנים ויישום שיטות עבודה מומלצות.

הדרכה

מומחים מוסמכים המציעים הדרכות בהתאמה אישית, המיושמות בקלות על ידי צוות העובדים.

פתרונות פיתוח

צוותי מוצר ייעודיים האחראים על שיפור מערכות ה-IT בעסק שלך, באמצעות התאמת תהליכים עסקיים, ביצוע התאמות אישיות, ניהול אינטגרציות והגירת נתונים.

פתרונות פיתוח

צוותי מוצר ייעודיים האחראים על שיפור מערכות ה-IT בעסק שלך, באמצעות התאמת תהליכים עסקיים, ביצוע התאמות אישיות, ניהול אינטגרציות והגירת נתונים.

אירוח

עם Prodware, היישומים שלך נגישים מכל מקום בארץ או בעולם, בזמינות מקסימלית ובעלויות מופחתות. האירוח מתבצע על תשתיות מיקרוסופט או באחת מחוות השרתים שלנו ב Prodware , המנוהלות על ידי צוות המומחים שלנו ומציגות סטנדרטים גבוהים של שרידות, ביצועים ואבטחת מידע.

תמיכה

צוותי תמיכה המנוסים שלנו מסוגלים להציע לך הלקוח תמיכה טכנית 5 ימים בשבוע, מ-7 בבוקר ועד ל-6 בערב, בטלפון ובאינטרנט.

ללקוחות עם פריסה גלובאלית ביכולתנו להציע פתרונות תמיכה 24*7 תוך שימוש בשורה של מרכזי תמיכה ושירות של חברת האם שלנו Prodware הפרוסים ברחבי אירופה המערבית והמזרחית.

Prodware מעניקה ללקוחותיה חבילת תמיכה רחבה במיוחד:

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.