מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

Enterprise Mobility ב – Prodware ישראל

פתרונות Mobility מעל מערכות הליבה שלך

Enterprise Mobility (ובעברית: ניידות ארגונית) - גלה את כל הדרכים שבהן פתרונות הניידות הארגונית שלנו עוזרים לארגונים לצמוח, להישאר מוגנים, להיות פרודוקטיביים וליהנות מחיסכון כספי. באמצעות אספקה של גישה מאובטחת לאפליקציות, מחשבים, נתונים ושירותים, מכל מקום, על גבי כל רשת ומכל מכשיר - ארגונים יכולים כיום להעצים את העובדים הניידים עם חופש בחירה וגמישות מקסימלית.

מחקרים עולמיים של חברות מחקר כגון Gartner ו Aruba מראים כי יותר ממחצית (57%) מהצרכנים בעולם המפותח כעת הם בעלי שלושה או יותר התקנים מחוברים. במבט לשנים הקרובות, דרישה זו למכשירים ניידים לא מראה סימנים של היחלשות, כ42% מהצרכנים מתכננים לרכוש טאבלט ו 34% נוספים ירכשו טלפון חכם חדש.

עם מספר גדול של מכשירים אלה שכבר יושב על רשתות ארגוניות – חברות מחקר אלו צופות שינוי ניכר באופן שבו עסקים מנהלים את תהליכי העבודה שלהם ומתאימות עצמם לטרנד ה- Bring Your Own Device - BYOD כדי לעורר אמון ופריון של עובדים.

בשנה האחרונה הקמנו ב Prodware ישראל את יחידת ה Enterprise Mobility בהובלה של מומחים עם ניסיון רב בתחום בארץ ובחו"ל, שמתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל ארגוניות מעל למערכות הליבה של הארגון שלך.

שירותי יחידת הניידות הארגונית של Prodware

בין השירותים שקבוצת ה Enterprise Mobility שלנו מספקת, ניתן למנות:

 1. שירותי פיתוח אפליקציות

  יחידת ה Enterprise Mobility שלנו מתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל המתממשקות למערכות הליבה של הארגון שלך. מארגוני SMB ועד לאפליקציות Enterprise לארגונים הגדולים במשק. מפתרונות לאנשי המכירות בשטח, לטכנאים השירות, גישה לדוחות וכלי BI, ועד לפיתוח והחצנה של תהליכים עסקיים למול לקוחות וספקים – נשמח לתמוך וללוות אתכם בתהליכי האפיון, הפיתוח ולוודא שצורכי אבטחת המידע ההמשכיות והשדרוגים יאפשרו לכם למקסם את הפרודוקטיביות העסקית ואת שביעות הרצון ונאמנות הלקוחות.

 2. תמיכה

  World Class Service זו לא סיסמא! אנשי צוות התמיכה והשירות שלנו ביחידת הניידות הארגונית ב-Prodware מכווני שירות! גוף התמיכה שלנו כולל שורה של תוכניות שירות המתאימות לצרכים של הארגון שלך. מתוכנית שירות בסיסיות ועד לליווי צמוד באתר הלקוח עם הגדרות SLA ספציפיות, גישה לפורטל השירות שלנו ושימוש במתודולוגיות פיתוח, יישום ושירות המתקדמות בעולם.

 3. Prodware Academy

  מרכז ההדרכה שלנו מציע מגוון רחב של קורסים, הדרכות, הסמכות מסוג Front End, Full Stack וHybrid Mobile בטכנולוגיות פתוחות, שמאפרות לנו להעשיר, ללמד ולהכשיר את המפתחים שלך בפיתוח אפליקציות ארגוניות.

  תוכנית הקורסים וההכשרות שלנו בתחום ה Enterprise Mobility והניידות הארגונית מפורסמת ומתעדכנת באופן קבוע, ואנחנו מפרסמים באופן תדיר כתבות ומאמרים בנושאים אלו – הכל בכדי לעזור לך להמשיך להתעדכן בתחום.

 4. Add-ons

  ארזנו למענך פיתוחים ותוספים בשורה של תחומים ובהם:

  • אפליקציות לניהול סוכנים, אפלקציית לשימור וניהול לקוחות של חברת אשראי
  • אפליקציית ניהול חשבון בנק
  • מערכת + אפליקציית לניטור שרתים בענן
  • אפליקציית ניטור מוני חשמל ומים
  • אפליקציית ניהול כרטיסי עבודה
  • אפליקציית ניהול ביקורי רופא
  • אפליקציית לקיצור תורים ומכירה בעולם הקמעונאי

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.