מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

קבוצת Prodware

מאז הוקמה בשנת 1989, מתמחה Prodware בפיתוח, הטמעה, יישום ואירוח של מערכות מידע ERP ו- CRM ממשפחת מוצרי Dynamics של חברת מיקרוסופט ופתרונות IT לעסקים.

Prodware הינה חברת ציבורית בינלאומית הנסחרת בבורסת ה Euronext האירופאית (תחת הסימול ALPRO).

Prodware הינה שותף ה- Dynamics הגדול של מיקרוסופט ב EMEA, וחברה קבועה בעשר השנים האחרונות במועדון ה- Inner Circle היוקרתי של מיקרוסופט, המוענק לאחוזון העליון של שותפי מיקרוסופטDynamics בעולם. בנוסף, ל- Prodware מעמד ייחודי של GSI) Global System Integrator) מטעם מיקרוסופט.

מספרי קבוצת Prodware

צמיחה מואצת לאורך זמן

השנים האחרונות ב-Prodware התאפיינו בצמיחה מוצאת ובהישגים מרשימים, מה שאפשר לנו להרחיב את הפעילויות שלנו, להגדיל את מאגר הלקוחות ולהקים רשת משגשגת של חברות-בנות. במקביל, ביצענו איגום משאבים חכם על מנת להשתמש בתשתיות הארגוניות שעומדות לרשותנו באופן אופטימלי.

בלב העשייה של Prodware ניצבים שני תחומים: אינטגרציית מערכות ורכישה ופיתוח של תוכנות מתקדמות וחדשניות. אנו דבקים במדיניות האינטגרציה המוצלחת שלנו, ששמה דגש על ליווי ותמיכת לקוחות במהלך שלבי פיתוח ויישום הפתרונות. אנו מתגאים בקשרים ההדוקים שלנו עם לקוחותינו, מה שמסייע להם להשיג את מטרותיהם העסקיות ולממש את הפוטנציאל העסקי הארצי והבינלאומי הטמון בהם. בשנים הקרובות, Prodware מתכננת:

  • לחזק את המיצוב שלנו בשווקים העסקיים המסורתיים, על ידי רכישת חברות ועסקים שיעניקו לנו כישורים ולקוחות חדשים.
  • לפתח שווקים רלוונטיים שיעניקו ללקוחותינו ולמערך ה-IT שלהם ערך מוסף אמיתי.
  • לשפר שווקים ורטיקליים על ידי רכישת חברות לפיתוח תוכנה בשווקים ספציפיים, והכנת הצעות ממוקדות ללקוחות חדשים, המבוססות על המומחיות וההבנה שלנו במוצרי מיקרוסופט.
  • במקביל, Prodware תמשיך לפתח פתרונות מתאימים עבור:
  • צורכיהם של לקוחות קיימים ופוטנציאליים, מהנדסים ויועצים בתחום שירות הלקוחות.

פריסה ארצית ובינלאומית

במקביל לשירותי האינטגרציה והיישום המתבצעים ברמה המקומית, לקבוצת Prodware יש נוכחות בינלאומית חזקה. עם סניפים ב-14 מדינות ושירותים פעילים במעל ל-75 מדינות, אנו יכולים לסייע לחברה שלך בדרכה לצמיחה ארצית ובינלאומית.

מספרי קבוצת Prodware

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.