מפתחת, מטמיעה, ומאחסנת פתרונות IT לעסקים
Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube

אודות Prodware ישראל

השקעה בטכנולוגיה. מחויבות ללקוחות. הכירו את קבוצת Prodware.

חברת Prodware העולמית מפתחת, מיישמת ומאחסנת פתרונות IT לעסקים משנת 1989. כשותפת זהב של מיקרוסופט ושחקנית מרכזית בענף ה-IT העולמי, Prodware הינה מומחית לפתרונות ה-CRM וה-ERP של Microsoft Dynamics. החברה מעניקה שירות ליותר מ-20,000 לקוחות פעילים בשוק העולמי.

הפתרונות של Prodware הינם יעילים ומשתלמים במיוחד – מתוכנות e-commerce ושירותי ענן, ועד לתחזוקת יישומים ופתרונות ניהול – והרשימה עוד ארוכה. המחויבות של החברה לשותפויות אסטרטגיות ומומחיות ארוכת השנים בתחום ה-IT סייעו לה להפוך לשותפת ה-Microsoft Dynamics הגדולה באירופה, ולאחת מספקי התוכנה וה-IT המובילים בבריטניה. אנשי המקצוע של Prodware עומדים בקצב המהיר של העידן הטכנולוגי הנוכחי, ומעניקים שירותים גלובליים מדויקים שתואמים את ציפיותיהם של הלקוחות.

צמיחה גלובלית מתמדת

בשנים האחרונות השכילה Prodware לצמוח מבחינה ארגונית ולגרוף הישגים מרשימים. היקף הפעילות של החברה גדל , כמו גם כמות הלקוחות וחברות הבת ברחבי העולם. במקביל, גיוס משאבים חכם סייע לחברה לבנות תשתית יעילה להתמודדות עם אתגרי ההווה והעתיד.

ליבת העשייה של Prodware מורכבת מאינטגרציה, הטמעה ויישום של תוכנות מקו הפרודוקטיביות העסקית (Dynamics) , בדגש על תמיכת לקוחות בכל שלבי פיתוח ויישום הפתרונות. Prodware מתגאה בקשרים קרובים במיוחד עם לקוחותיה, וביכולת לסייע להם להגשים את יעדיהם העסקיים ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם – הן ברמה הארצית והן ברמה הבינלאומית.

לקבוצת Prodware נוכחות בינלאומית חזקה, הבאה לידי ביטוי ב-14 חברות בת ושירותים ב-75 מדינות. אם אתם מנהלים חברה, יש סיכוי מצוין שנוכל לסייע לכם לצמוח ברמה הארצית והגלובלית.

על Prodware ישראל

Prodware ישראל הינה זרוע הפעילות של קבוצת Prodware העולמית בארץ. החברה הינה שותף ה-Microsoft Dynamics הגדול ביותר בשוק הישראלי, ומעסיקה מעל ל- 150 מומחי IT בתחומי ה–ERP, ה – CRM , פיתוח אפליקציות מובייל (Enterprise Mobility) ו .Net , ההדרכה, התשתיות ואבטחת המידע.

מאז החלה לפעול בישראל ב-2008, צברה החברה בסיס לקוחות רחב הכולל חברות מובילות


לקוחות CRM

Excellence
IKEA
Lubinski
Ministry of Health
Ministry of Housing and Construction
NETA
NETAFIM
Notal Vision
Ramat Gan
Red Bend Software
Tel Aviv Municipality
Telit
Teoco
Teva

לקוחות ERP

H and M
Hod Asaf
Holmes Place
ISS
LifeWatch
Lubinski
Notal Vision
Packer
Paltop
Pointer
Ramat Energy
Sodexo
Soflex
VIZRT
Spot Option
Shefa
888
Ashdod Energy
Baccara
Dalia Energy
Dorad Energy
Bagir
Gamal Sarid
Ms alum
Off tov
Payoneer
Roboteam
Tahal

התמחות עבור לקוחותינו

Prodware היא שותף במעמד זהב של חברת מיקרוסופט ושחקנית עולמית מובילה ביישום של פרוייקטי IT גלובליים. אנחנו מתמחים ביישום של מערכות ERP ומערכות CRM המבוססות על קו מוצרי הפתרונות העסקיים של מיקרוסופט - Dynamics ומשרתים נכון להיום מעל ל 20,000 לקוחות וארגונים ברחבי העולם!

ההתמחות שלנו בשורה של מגזרים בעולמות יישום מערכות ERP ובהם:

מסחר והפצה

רכב

אנרגיה

נדלן מניב

ייצור

ייזום נדלן

בתחום יישום מערכות CRM - יישומי מוקדי תמיכה ושירות, ניהול מערכי מכירות, שיווק וטכנאי שטח – כמו גם בפיתוח יישומי Enterprise Mobility ו Full Stack מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו פרוייקטים ומוצרים המותאמים לצורכיהם, זאת תוך שמירה על מסגרות תקציביות ולוחות זמנים.

מגוון השירותים המוצעים על ידי החברה רחב וכולל בין השאר:

  • שירותי ייעוץ: אינטגרציה והטמעה של מערכות מידע, ניהול השינוי הארגוני
  • שירותי אינטגרציה: התקנת, קונפיגורציה, יישום ופיתוח על פי צורכי הלקוח
  • שירותי ההדרכה: המתבצעים תחת מרכז ההדרכה Prodware Academy , במסגרתם אנחנו מציעים מגוון רחב של הדרכות בשלל מוצרי Dynamics ERP, Dynamics CRM, Enterprise Mobility ועוד
  • פיתוח אפליקציות: פעילות Enterprise Mobility, פיתוח אפליקציות מובייל, Full Stack ועוד
  • שירותי תמיכה: מרכז תמיכה, Hotline המאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון שירותי תמיכה ו SLA ברמות שונות

שותפות ייחודית עם מיקרוסופט בישראל

Prodware הינה השותפה היחידה של מיקרוסופט בישראל שזכתה למעמד של שותף זהב בהסמכת ERP ו CRM גם יחד – מומחיות יחידה במינה בשוק הישראלי ביישום משולב של מערכות אלו!

לחברה מעמד ייחודי של GSI) Global System Integrator) מטעם מיקרוסופט והיא החברה היחידה בשוק הישראלי שזכתה 10 שנים ברציפות בפרס ה- Inner Circle היוקרתי של מיקרוסופט, המוענק לאחוזון העליון של שותפי מיקרוסופט Dynamics בעולם.

צור קשר

* בחר אחת מהאפשרויות הבאות :

כן, אני מעוניין/ נת לקבל מידע אודות פתרונות, חדשות ואירועים דרך מייל. אוכל לשנות את בחירותי בנושא קבלת מידע שיווקי במועד מאוחר יותר
לא, אני לא מעוניין / נת מיילים בנושאים שיווקיים מחברת פרודוור

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה. השימוש בפרטיך יעשה לפי החוק בלבד.